פרטנר ו-IBC סיכמו: פרטנר תציע ללקוחותיה אינטרנט מהיר על גבי תשתית הסיבים האופטיים של IBC אנלימיטד

פורסם בתאריך:

פורסם בתאריך:

הסכם בין פרטנר ל-IBC אנלימיטד:
פרטנר תציע ללקוחותיה אינטרנט מהיר על גבי תשתית הסיבים האופטיים של IBC


המשמעות עבור הצרכנים: הגדלת הנגישות והתחרות בענף 

קבוצת התקשורת פרטנר וחברת תשתיות האינטרנט המהיר IBC אנלימיטד הודיעו היום (א') כי חתמו על הסכם, כך שפרטנר תחל לספק שירותי אינטרנט מהיר גם על גבי תשתית הסיבים האופטיים של IBC.

ההסכם יאפשר לפרטנר להגיע לכל מקום בארץ דרך התשתית העצמאית שפרסה ועתה גם דרך תשתית IBC, שמגיעה כיום לכ- 730 אלף משקי בית ב- 60 יישובים ברחבי הארץ, מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.

ההסכם מבסס את מעמדה של IBC כחברה סיטונאית הממשיכה כל העת בפריסת תשתיות חדשות ופיתוח רשת הסיבים האופטיים המתקדמת שלה. כבר כיום מספקת IBC שירותי תשתית אינטרנט לספקיות שירותי תקשורת מובילות לרבות סלקום, הוט, אקספון, אינטרנט רימון, טלזר, ועוד.

משנה למנכ"ל כספים פרטנר, תמיר אמר: "ההסכם יאפשר לפרטנר למצות את הפריסה הרחבה ביותר ולהיות השחקן הגדול בשוק, באמצעות פריסה עצמאית ושוק סיטונאי. נוכל להציע אינטרנט מהיר ללקוחות בכל רחבי הארץ, גם באזורים שטרם הגענו אליהם."

מנכ"ל IBC אנלימיטד, אמיר לוי: "ההסכם עם פרטנר מבסס את מעמדה של IBC כחברה תשתיות אינטרנט סיבים אופטים מובילה. ההסכם יגביר עוד יותר את התחרות בענף ויאפשר גם ללקוחות פרטנר ליהנות מהפריסה הרחבה של רשת הסיבים האופטיים המתקדמת של  IBC."

 

 

האם הכתובת מחוברת?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית
כל השדות הינם שדות חובה לחץ כדי לסגור חלונית זו