מנכ״לית משרד התקשורת השיקה יחד עם שר התקשורת את מיזם הסיבים האופטיים בעיר הולדתה מגדל העמק

פורסם בתאריך:

פורסם בתאריך:

סגירת המעגל של מנכ״לית משרד התקשורת: השיקה יחד עם שר התקשורת את מיזם הסיבים האופטיים בעיר הולדתה מגדל העמק

מעל ל-50% ממשקי הבית במגדל העמק יחוברו לתשתית הסיבים האופטיים של  IBC אנלימיטד בתוך כשנה ; עד סוף השנה הבאה תחובר העיר כולה

שר התקשורת, ד"ר יועז הנדל, ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, יו"ר IBC, נתי כהן ומנכ״ל IBC, יוסי חבר ציינו בטקס חגיגי את השקת הפרויקט לחיבור העיר לאינטרנט המהיר על גבי רשת הסיבים האופטיים המתקדמת של IBC (אנלימיטד). במסגרת הפרויקט מתוכנן כי עד סוף שנת 2022 מעל ל-50% ממשקי הבית במגדל העמק יחוברו לתשתית אינטרנט מהיר על גבי רשת הסיבים האופטיים המתקדמת של IBC אנלימיטד.

עד כה חוברו בעיר השכונות מצפה העמק, גן ישראל, שכונת הוורד ורמת אשכול. בשבועות הקרובים תתחיל החברה לפרוס גם בפנחס ספיר ושלום עליכם, כך שעד סוף השנה הבאה צפויה IBC לרשת את העיר מגדל העמק כולה באינטרנט מהיר על גבי סיבים אופטיים.

שר התקשורת יועז הנדל: ״מגדל העמק, העיר של לירן אבישר בן חורין, המנכ"לית שלנו. המשימה שלנו היא תשתיות והחשובה שבהן זו התשתית האנושית. לירן גדלה במקום המיוחד הזה והפכה בזכותו למנכ"לית הכי טובה שיש היום בשירות הציבורי. היום תשתיות התקשורת מאפשרות קצב מהיר יותר של גדילה. חיבור ישראלים על בסיס סיבים. חצי מהעיר כבר עכשיו מחוברת ובחצי השני בשנה הקרובה. אני גאה בכך שישראל מובילה את קצב הפריסה העולמי אבל בעיקר גאה בכך שיש תחרות ונגישות בפריפריה. אזורי כדאיות לאומית. תודה לראש העיר אלי ברדה ולחברת אנלימטד וחברת החשמל שפרסו. מזל טוב לתושבי מגדל העמק״.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה: "צמצום פערים דיגיטליים, חברתיים וכלכליים בין המרכז לפריפרייה הינה משימה לאומית ופריסת תשתיות סיבים אופטיים היא חלק מכך. אני שמח שהשר הגדיר לוח זמנים למהפכת פריסת התשתיות עד סוף שנה הבאה, מה שיאפשר למשקי בית ליהנות מחוויית גלישה, אפשרות להכנסת תושבים למעגל עבודה מהבית והגדלת מקור הכנסתם."

מנכ״לית משרד התקשורת לירן אבישר בן- חורין: ״כתושבת המקום, אני מתרגשת מסגירת המעגל הזאת. זה המקום שהפך אותי למי שאני. כילדים, קיבלנו כאן תפיסות עולם, רבדים באישיות ונפח תכונות שהן אודות לזה שגדלנו כאן. מגדל העמק שהיא קיבוץ גלויות אמיתי יש כח עצום לייצר מנהיגים. זהו כוחה של הפריפריה, זה החומר ממנו קמים מנהיגים מעולים. אני רוצה לברך את מגדל העמק. ברוכים הבאים לעולם האינסוף אפשרויות והזדמנויות: בשוק התעסוקה, בתעשייה, בחינוך, ברפואה. אין גאה ממני לקחת חלק בחיבור מגדל העמק למהפכה תשתיות התקשורת הכל כך חשובה הזאת."

יו״ר IBC אנלימיטד, נתי כהן: ״להגיע היום למגדל העמק, למקום בו לירן, מנכ״לית המשרד נולדה, גדלה והתחנכה, ולדעת שבשנה הבאה העיר כולה – גם בנייה רוויה וגם בתים פרטיים תהיה מחוברת לסיבים אופטיים מהווה עבורנו סגירת מעגל אמיתית וממלא לנו את הלב. השקעה בתשתיות ובמיוחד בתשתיות תקשורת היא השקעה שמביאה צמיחה אמיתית ומחברת את הפריפריה למרכז באופן אמיתי ולא בסיסמאות. כש-IBC מגיעה לישוב היא מביאה איתה את בשורת התחרות בדמות שובל של חברות ואפשרויות בחירה עבור התושבים."

הישארו מחוברים לכל החדשות ועדכונים בנושא מהפכת הסיבים הדיגיטליים בישראל בהובלת אנלימיטד.

קרדיט לצלם: דניאל זריהן

האם הכתובת מחוברת?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית
כל השדות הינם שדות חובה לחץ כדי לסגור חלונית זו