מהפכת הסיבים האופטיים מגיעה לעכו

פורסם בתאריך:

פורסם בתאריך:

שר התקשורת, יועז הנדל, מנכ״ל UNLIMITED, אמיר לוי וראש עיריית עכו, שמעון לנקרי חנכו את הנחת הסיב האופטי הראשון בעיר. כ- 8,000 משקי בית יחוברו לתשתית הסיבים האופטיים של UNLIMITED בתוך מספר חודשים.

שר התקשורת, יועז הנדל:
״כמו שהבטחתי בכל מקום שבו יפרסו בפריפריה ובאזורי הגבולות אני אהיה שם. כל חברה שתעשה את זה תקבל את תמיכתי המלאה. אני מעודד חברות אחרות להגיע לאזורים האלה להשקיע באזורים עם כדאיות כלכלית ולהשקיע באזורים עם כדאיות לאומית. מדינת ישראל לא יכולה להישאר מאחור. היא צריכה להוביל את העולם, לא רק בתחום יצירת ההייטק אלא גם בתחום המימוש שלו ולכן אנחנו כאן״.

מנכ״ל UNLIMITED, אמיר לוי:
״כחברה עסקית אנחנו שמחים על ההזדמנות לחולל תחרות בשוק התקשורת ולהביא את בשורת הסיבים האופטיים לכל ישראל. היום אנחנו חונכים את הנחת הסיב האופטי הראשון כאן בעכו ואנחנו מתכוונים להגיע בקרוב עד אילת. רק שוק תחרותי יביא לפריסה מואצת של תשתיות ושיפור השירות לאזרחים״.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי:
״אני מברך את השר שמצא את הזמן והגיע לחנוך את פרויקט הסיבים האופטיים בעכו. הפריפריה בכלל, עכו והגליל בפרט הם מקומות שחייבים להיות מחוברים למדינה כבר בפעימה הראשונה. אנו מקווים שבעוד כמה חודשים כל העיר תהיה מרושתת באינטרנט מהיר באמצעות הסיבים האופטיים, דבר שיצעיד את העיר קדימה״.

 

לכתבה המלאה לחצו כאן.

 

האם הכתובת מחוברת?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית
כל השדות הינם שדות חובה לחץ כדי לסגור חלונית זו