מימון של 400 מיליון שקלים לפריסת סיבים אופטיים בישראל

פורסם בתאריך:

פורסם בתאריך:

חברת תשתיות התקשורת UNLIMITED) IBC) הודיעה על הסכם מימון של 400 מיליון שקל לתמיכה בפריסת התשתית המואצת של החברה.

המימון כולל הלוואה מחברת הביטוח מגדל בהיקף של 350 מיליון שקל והזרמה של בעלי המניות בחברה סלקום וקרן תש"י בהיקף של 50 מיליון שקל נוספים.

מימון זה מצטרף להשקעות בהיקף של 350 מיליון שקל שבוצעו על ידי סלקום וקרן תשתיות לישראל (תש"י) עם כניסתן להשקעה בחברה ב- 31 ליולי, 2019. כך שסך ההשקעות בחברה צפוי לעמוד על למעלה מ- 750 מיליון שקל.

החברה תשקיע את הכספים שקיבלה בהאצת פריסת תשתיות האינטרנט המהיר שלה ברחבי מדינת ישראל. חברת UNLIMITED מציעה תשתית תקשורת אינטרנט מהיר חדשה ומתקדמת בעלת יכולת גלישה בקצבים גבוהים משמעותית מהקיימים כיום בשוק. זאת, תוך הכנסת תחרות חדשה לשוק תשתיות האינטרנט בישראל.

חברת UNLIMITED מחויבת להגיע תוך עשור לפריסת תשתיות ב- 40% משטחי ישראל. כבר היום תשתיות הסיבים של החברה פרוסות ברחבי 40 ערים, והחברה נמצאת בימים אלה בתנופה של פריסת תשתיות חדשות.

עסקה זו מתווספת לתיק מימון התשתיות של מגדל, העומד כיום על סכום של כ- 14 מיליארד ש"ח. עד כה, השתתפה מגדל בכ- 65 עסקאות מימון תשתיות בארץ ובחו"ל, ביניהן עסקאות בתחום תשתיות התקשורת בחו"ל- סיבים אופטיים ו- Datacenters, ובתחומים מורכבים כגון אנרגיית רוח ביבשה ובים, רכבות קלות, כבישים, תחנות כוח, ועוד.

 

לכתבה המלאה לחצו כאן.

אם עדיין לא נרשמתם לתשתית הסיבים האופטיים של UNLIMITED, הירשמו עכשיו.

האם הכתובת מחוברת?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית
כל השדות הינם שדות חובה לחץ כדי לסגור חלונית זו