לראשונה בישראל - IBC אנלימיטד משיקה את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם ותאפשר גלישה במהירות חסרת תקדים של עד 10 ג׳יגה

פורסם בתאריך:

פורסם בתאריך:

אנלימיטד, ענקית הסיבים האופטיים שבבעלות IBC HOT , סלקום, קרן תש"י וחברת החשמל משנה את כללי המשחק בשוק הסיבים האופטיים בישראל

לראשונה בישראל – IBC אנלימיטד משיקה את הטכנולוגיה המקדמת בעולם ותאפשר גלישה במהירות חסרת תקדים של עד 10 ג׳יגה
גם בהעלאה וגם בהורדה!

הטכנולוגיה מסוג XGS-PON תהיה זמינה בפריסה ארצית, החל מסוף הרבעון הראשון של
2023

מהפכת ענק בענף הסיבים האופטיים: IBC אנלימיטד, חברת הסיבים האופטיים המובילה בישראל, מודיעה הבוקר (א') כי חצתה את רף מיליון משקי הבית בפריסה ארצית ו החלה בפריסה ושדרוג הרשת לטכנולוגיה המתקדמת בעולם הסיבים – XGS-PON המאפשרת בין היתר גלישה סימטרית של עד 10 ג׳יגה!!

הטכנולוגיה מסוג XGS-PON תהיה זמינה בפריסה ארצית, החל מסוף הרבעון הראשון של 2023 והחל מתאריך זה רק חברות התקשורת שמשתמשות בתשתית הסיבים האופטיים של IBC אנלימיטד, יוכלו להציע ללקוחותיהן חבילות בקצבי גלישה חסרי תקדים.

IBC אנלימיטד, אשר מחזיקה במספר הלקוחות הגדול ביותר בסיבים אופטיים על גבי הרשת שלה, מביאה את בשורת התחרות לכל ישוב אליו היא מגיעה. עולם של בחירה נפתח בפני הצרכנים, והם יכולים לבחור בין חברות התקשורת שעובדות עם החברה ובהן: סלקום, HOT , 019 טלזר, 018 אקספון, 015 הלו, אינטרנט רימון, עמיתנט, ועוד.

מה יהיו המחירים הסיטונאיים של החבילות?
עבור חבילה של 2.5/2.5 ג'יגה תגבה IBC אנלימיטד תוספת של 10 ₪ לחודש על מחיר ה- 1 ג'יגה הקיים (75 ₪ לפני מע"מ) כלומר מחיר החבילה יעמוד על 85 ₪ לפני מע"מ.
עבור חבילה של 5/5 ג'יגה תגבה IBC אנלימיטד תוספת של 20 ₪ לחודש על המחיר של 1 ג'יגה הקיים (75 ₪ לפני מע"מ) כלומר, המחיר החבילה הסיטונאי יעמוד על 95 ₪ לפני מע"מ.

מנכ״ל IBC אנלימיטד, יוסי חבר: ״אנו גאים להוביל את מהפיכת הסיבים האופטיים עבור לקוחותינו ועבור הצרכנים שלהם שהולכים לקבל חווית אינטרנט מהיר שטרם נראתה כמותה בישראל. בחודשים האחרונים ביצענו מספר מהלכים הכוללים רכישות משמעותיות והאצת קצב הפריסה שביססו אותנו כחברת התשתית הסיטונאית המוביל ה בישראל. בנוסף, שדרוג הרשת בפריסה ארצית, מהווה בשורה גדולה גם עבור הכלכלה שלנו, ותחומי החיים שסובבים אותה כגון רפואה, חינוך וכו׳. אני מודה לחברי הדירקטוריון ולבעלי המניות שלIBC  אנלימיטד, על הגיבוי והאמון באישור המהלכים וההשקעות הנדרשות ע"מ להביא את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, לכלל לקוחות החברה. בהזדמנות זאת אנו מזמינים את חברות התקשורת, לא להישאר מאחור ולהצטרף לחברה הסיטונאית המתקדמת והיחידה בישראל״.

"IBC תמשיך להוביל את מהפכת הסיבים האופטיים בישראל ולספק את השירות והטכנולוגיה הטובים ביותר ובפריסה ארצית רחבה״.

יו"ר הדירקטוריון, נתי כהן: בשם בעלי השליטה: קרן תש"י, סלקום, HOT וחברת חשמל, מבקש להדגיש את מחויבות בעלי המניות להעמיד את רשת IBC אנלימיטד בחזית הטכנולוגיה העולמית ולממש את החזון לעמוד בפריסה ובחיבור של 2 מיליון בתי אב במדינת ישראל עד שנת 2025

 

לכתבות נוספות בנושא:

https://www.calcalist.co.il/calcalistech/article/bjamo7ogs

https://www.ynet.co.il/economy/article/skhr0f00gi?

לחדשות ועדכונים נוספים לחצו כאן.

האם הכתובת מחוברת?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית
כל השדות הינם שדות חובה לחץ כדי לסגור חלונית זו