תשתית אינטרנט סיבים אופטיים בפריסה ארצית

תשתית הסיבים האופטיים הגיעה גם אליך?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית

כל השדות הינם שדות חובה

בדקו אם הכתובת שלכם מחוברת

שאלות שאנחנו שומעים הרבה (ותשובות)

מהם היתרונות של סיבים אופטיים על פני כבלים מנחושת?

הסיבים האופטיים יכולים להגיע למרחקים ארוכים תוך שמירה על רוחב פס גבוה במיוחד. בניגוד לכבלים העשויים נחושת, הם גמישים יותר וחסינים להפרעות אלקטרו-מגנטיות. בנוסף, הסיבים עמידים לתנאי סביבה שונים ושום הפרעה חיצונית של מזג האוויר או נזקים אחרים לא יכולה להשפיע על מעבר הנתונים בהם. תשתית אינטרנט המבוססת סיבים אופטיים היא בטוחה יותר מכיוון שבהעברה של אותות אור לא נפלטת קרינה אלקטרו-מגנטית מהסיב. כמו כן, הסיב מאובטח בהרבה מכבלי נחושת וכמעט חסין לציתות והפרעות חיצוניות.

מה זה בכלל אומר "פריסת סיבים אופטיים"?

כדי שתוכלו להנות משירותי האינטרנט המהיר דרך ספקיות האינטרנט ועל גבי התשתיות המתקדמות שלנו, אנחנו צריכים להגיע עם סיב אופטי חדש לכתובת שלכם. זה אומר שאנחנו צריכים להניח כבלים של סיבים אופטיים בעיר, בשכונה, ברחוב ובבניין בו אתם גרים. לכלל הפעולות האלה אנו קוראים "פריסת סיבים אופטיים".

מה מייחד את פריסת הסיבים של UNLIMITED?

החברה שלנו היא החברה היחידה בישראל הפורסת תשתיות סיבים אופטיים בשתי תצורות: על גבי תשתיות של חברת החשמל – עמודי החשמל, תשתיות תת-קרקעיות ומתקנים שלה וגם על גבי תשתיות תקשורת קיימות או תשתיות חדשות אותן אנו מקימים. לחברה בלעדיות בפריסת הסיבים על גבי תשתיות חברת החשמל כאשר לאף חברה אחרת בארץ אין אפשרות זו.

איך בוחרים היכן לפרוס את תשתיות הסיבים של UNLIMITED?

המטרה שלנו היא להגיע כמה שיותר מהר לכמה שיותר אנשים. לכן, בשלב הראשון אנחנו מתמקדים באזורים עירוניים ובבנייה רוויה (בנייני מגורים). בין כלל אזורים אלה, אנחנו מתעדפים את הפריסה לפי הביקושים שאנחנו רואים באזורים השונים ובהיתכנות הטכנית של הפריסה. כדי לקדם את חיבור אזור המגורים שלכם מומלץ להירשם כאן ולהפיץ את הבשורה עם שכנים וחברים.

כיצד אנחנו פורסים סיבים בשכונה חדשה?

לאחר שהחלטנו לפרוס סיבים בשכונה חדשה, מתבצע תהליך תכנון מפורט של פריסת התשתיות בשכונה. על פי התכנון והתשתיות הקיימות יגיעו צוותי העבודה של חברת החשמל או קבלנים נוספים ויחלו בהנחת כבלי הסיבים לאורך רחובות השכונה ובביצוע החיבורים האופטיים. במקביל אנו פונים לועדי הבתים בשכונה על מנת לקבל את הסכמתם לפריסת תשתית בבניינים.

איך מתבצעת התקנת תשתית UNLIMITED בבניין מגורים?

אנחנו צריכים להתקין ארון תקשורת בבניין אליו מתחבר הסיב האופטי המגיע מהרחוב. כדי להתקין את הציוד, אנחנו צריכים את טופס הסכמת ועד הבית חתום. לאחר אישור הועד, יתואם טכנאי שיבצע סקר תשתיות בו יוחלט איך ואיפה יותקן ציוד התקשורת שלנו.
מזל טוב! כעת תוכלו להזמין התקנת תשתית דרך הספקיות  ולהתחיל לגלוש באינטרנט ללא גבולות.

תשתית הסיבים האופטיים הגיעה גם אליך?

לחצו מטה והירשמו בכתובת שלכם
לבדיקת כתובת ידנית
כל השדות הינם שדות חובה לחץ כדי לסגור חלונית זו